aliağa yenişakran arsa fiyatları

Yenişakran arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Yenişakran arsa fiyatlarını ve Yenişakran tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALİAĞA YENİŞAKRAN HAKKINDA

Yenişakran, İzmir’in Aliağa ilçesine bağlı bir mahalle.

Aliağamızın 15 Km kadar kuzeyinde bulunan sakin bir yerleşim bölgesi olan Yeni Şakran Mahallemiz özellikle yaz aylarında kuzey Ege’nin en güzel turizm yerlerinden biri olarak tanınmaktadır. Yeni Şakran’ın turizmde daha iyi bir noktaya gelmesi amacıyla Belediyemiz tarafından Yenişakran Sahil ve Plaj Projesi gerçekleştirilmiştir.

2016 yılı Ekim ayında başlayan proje kısa sürede tamamlanarak turizm sezonuna yetiştirilmiştir.  Aliağa’nın turizm ve sayfiye bölgesi olan Yeni Şakran Mahallesi’nde Belediyemiz tarafından yapılan Modern Sahil ve plaj düzenlemesi vatandaşlarımızın beğenisi kazanıyor.

Projenin tamamlanmasıyla birlikte; doğal dokusuyla Aliağa için önemli bir değere sahip olan Yeni Şakran Mahallemizin tanıtımı, turizm algısı ve marka değeri yükselmiş oldu.

Yenişakran oldukça sessiz ve şirin küçük bir yer ve sakin olduğundan huzurun adresi diyebiliriz aslında.  

Yenişakran aslında çok kalabalık olmayan bir yer olmasından dolayı çok tercih edebileceğiniz bir yer diyebilirim size. Denize rahatça girebileceğiniz çok güzel ve uzun bir sahili var.

 

YENİŞAKRAN EKONOMİSİ

Yenişakran ekonomisi tarım ve turizme dayalıdır.

 

YENİŞAKRAN ARSA FİYATLARI

Yenişakran arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.300 TL – 12.000 TL arasında değişmektedir.

 

YENİŞAKRAN TARLA FİYATLARI  

Yenişakran tarla fiyatları (m²)  100 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

 


 

Yenişakran’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Yenişakran’dan arsa almak ya da Yenişakran’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!