Bimeyko Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Bimeyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

Bimeyko Kooperatifi arsa fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Bimeyko kooperatifi 1976 yılında kurulmuş olup tam 12 sene sonra 1988 yılında parselizasyon ve resmi işlemleri tamamlanmıştır. Bimeyko da bulunan arsaların neredeyse hepsinin elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapıları bulunmakta olup aktif durumdadır. Buradaki arsalar imarlı olup 2,5 kat dubleks yazlık yapılabilir fakat bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkıyla 3,5 kat tribleks yazlık yapabilme avantajına sahiptir. Bimeyko da 200 ün üzerinde ada ve 5.000’in üzerinde konut alanına sahiptir.

Bimeyko arsaları bir yamaç boyunca deniz kenarına kadar inmekte olup ortasından Çandarlı – Denizköy karayolu geçmektedir. Bu yol Bimeyko’yu ikiye bölmektedir ve arsalarda genelde yol üstü ve yol altı diye tarif edilmektedir. Bimeyko nun manzarası Eyko sitesinin bir kısmınında gördüğü gibi Corci adası ve balık çiftliklerine bakmaktadır.

İstanbul – Çandarlı arasındaki mesafe 443 Km.’dir. Bu mesafe özel araçla 5 saat 30 dakikada kat ediliyor. Çandarlı, Ankara’ya 666 Km. (8 saat), Bursa’ya 301 Km. (4 saat), Çanakkale’ye 218 Km. (3 saat 30 dk), Ayvalık’a 60 Km. (1 saat), Dikili’ye 20 Km. (30 dk), Bergama’ya ise 35 Km. (40 dk) uzaklıktadır.

Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

 

Bimeyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

Bimeyko Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Bimeyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

 

Bimeyko arsa  fiyatları (ortalama m²) 200 TL – 600 TL arasında değişmektedir.

 


 

Çandarlı Bimeyko Yapı kooperatifinde bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Dikili Çandarlı Bimeyko Yapı Kooperatifinden arsa almak ya da Bimeyko Yapı Kooperatifinden arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!