izmir buca karaağaç arsa fiyatları

Karaağaç arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Karaağaç arsa fiyatlarını ve Karaağaç tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

BUCA KARAAĞAÇ HAKKINDA

 Karaağaç, İzmir’in Buca ilçesine bağlı 43 mahalleden biridir.

İzmir Ticaret Borsası (İZTB) Yönetim Kurulu Başkanı ”Organik ve İyi Tarım Uygulamalarında Bir Örnek Köy: Karacaağaç” projesiyle il merkezine çok yakın olan Buca’nın Karacaağaç Köyü’nde üretimi artırmayı, organik ve iyi tarım yöntemleriyle üretilecek ürünleri tüketicilerle buluşturmayı, böylece köyü güvenli gıda tüketmek isteyen tüketicilerin uğrak yeri haline getirmeyi amaçladıklarını bildirdi.

 Karaağaç köylerinde hayvan besi haneleri, sucuk imalathaneleri, tavuk çiftlikleri, zeytinyağı imalathaneleri, kireç ocakları, meyve-sebze ambalaj tesisleri bulunur.

İzmir’de binlerce kişi, Buca ilçesinin kırsal Karacaağaç Mahallesi’nde düzenlenen 4. Neşeli Otlar Şenliği’nde Nif Dağı’nın lezzetli otları ile buluştu.

Buca Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ‘Neşeli Otlar Şenliği’ Karacaağaç Mahallesi’nde yapıldı. İlçede köy turizmini geliştirmek, köylerde yetişen ot ve bitki yemeklerini tanıtmak, yöresel ot yemekleri kültürünü yaşatmak için düzenlenen Şenlik, kortej yürüyüşü ile başladı.

 

KARAAĞAÇ EKONOMİSİ

Karaağaç ekonomisi organik tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

KARAAĞAÇ ARSA FİYATLARI

Karaağaç arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  550 TL – 1.650 TL arasında değişmektedir.

 

KARAAĞAÇ TARLA FİYATLARI  

Karaağaç tarla fiyatları (m²)  150 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 


 

Karaağaç’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Karaağaç’dan arsa almak ya da Karaağaç’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!