Eyko Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Eyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

Eyko Kooperatifi arsa fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Eyko Kooperatifi 1976 yılında kurulmuş olup 1980 yılında resmi işlemleri tamamlanmış ve parselizasyonu yapılmıştır. Çandarlı’nın en güzel sitelerinden biridir. Eyko kooperatifinde bulunan arsaların çoğunun elektrik, su, kanalizasyon ve alt yapıları tamamlanmıştır. Buradaki arsalar imarlı olup 2,5 kat dubleks yazlık yapılabilir fakat bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkıyla 3,5 kat tribleks yazlık yapabilme avantajına sahiptir. Eyko da yaklaşık 200 ada ve 3000 in üzerinde konut alanına sahiptir.

Eyko Kooperatifi bir yarımada üzerinde iki farklı koya bakmaktadır. Eyko Kooperatifinin sosyal tesislerinin de bulunduğu ilk koy yapılaşmanın daha fazla olduğu manzara olarak deniz üzerinden Çandarlı ve Aliağayı gören taraftadır. Diğer koy ise Corci Ardası ve balık çiftliklerine bakan daha güzel bir manzaraya sahiptir ancak ilk koydaki kadar yapılaşma yoktur.

İstanbul-Çandarlı arasındaki mesafe 443 km. Bu mesafe özel araçla 5 saat 30 dakikada kat ediliyor. Çandarlı Ankara’ya 666 km (8 saat), Bursa’ya 301 km (4 saat), Çanakkale’ye 218 km (3 saat 30 dk), Ayvalık’a 60 km (1 saat), Dikili’ye 20 km (30 dk), Bergama’ya ise 35 km (40 dk) uzaklıktadır.

Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

 

Eyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

Eyko Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Eyko Kooperatifi Arsa Fiyatları

 

Eyko imarlı arsa fiyatları (ortalama m²) 250 TL – 750 TL arasında değişmektedir. 

 


 

Çandarlı Eyko Yapı Kooperatifinde bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Dikili Çandarlı Eyko Yapı Kooperatifinden arsa almak ya da Eyko Yapı Kooperatifinden arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!