izmir beydağ arsa fiyatları

Beydağ arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Beydağ arsa fiyatlarını ve Beydağ tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

İZMİR BEYDAĞ HAKKINDA

Beydağ, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin batısında ve kuzeybatısında Ödemiş, kuzeydoğusunda ve doğusunda Kiraz ilçeleri, güneyinde Aydın ili bulunmaktadır.

Beydağ, önce Aydınoğulları, sonra da Osmanlıların egemenliğine geçmiştir.

İzmir’in güneydoğusunda yer alan Beydağ’ın il merkezine uzaklığı 142 km’dir. Batısında ve kuzeybatısında Ödemiş, kuzeydoğusunda ve doğusunda Kiraz ilçeleri, güneyinde Aydın ilinin Nazilli ve Sultanhisar ilçeleri ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 172 km²’dir.

İlçe, Akdeniz iklimi etkisi altındadır.

İlçeye bağlı 21 köy bulunmaktadır. Bağlı beldesi yoktur.

Beydağ ilçesinin coğrafi konumu yönünden doğanın zengin oluşu, insanların ilk çağlardan beri beğenisini kazanmıştır. Bu yönden Beydağ, tarihin ilk çağlarından bu yana çeşitli kavimlerin yerleşip yaşadığı alanlardan olmuştur. Dünün ve bugünün Beydağlıları, doğanın onlara bağışladığı, güzel iklim, bereketli topraklar üstünde yaşamlarını sürdürürken geleceği düşünmemişler veya düşünememişler.

Bu bakımdan tarihi ile ilgili araştırma yapmak güçleşmiştir. Yörenin iklimi ve bereketli topraklarından dolayı Etiler’den de önce yerleşim yeri olduğunu belgeleyen kalıntılar mevcuttur. Bu bakımdan, Beydağ ilçesinin adı da zaman zaman değişmiştir.

 

BEYDAĞ EKONOMİSİ

İlçe halkının geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. En önemli ürünler incir, kestane ve zeytindir. Beydağ’da üretilen kestane son derece kalitelidir. Besi ve süt hayvancılığı hızlı gelişme göstermektedir.

 

BEYDAĞ TARLA FİYATLARI  

Beydağ tarla fiyatları (m²)  110 TL – 550 TL arasında değişmektedir.

 

BEYDAĞ ARSA FİYATLARI  

Beydağ arsa fiyatları (m²)  450 TL – 11.000 TL arasında değişmektedir.

Beydağ arsa fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 


 

Beydağ ’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Beydağ’dan arsa almak ya da Beydağ’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Beydağ arsa fiyatlarını ve Beydağ tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!