kemalpaşa çambel arsa fiyatları

Çambel arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çambel arsa fiyatlarını ve Çambel tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KEMALPAŞA ÇAMBEL HAKKINDA

Çambel, İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı 48 mahalleden biridir. Kemalpaşa ilçe merkezine 12 km uzaklıktadır. Doğusunda ve kuzeyinde Manisa ilinin Turgutlu ilçesi bulunmaktadır.

Çambel köyü İzmir’in Manisa’ya en yakın köylerindendir. Çambel köyü İzmir’e 35 km uzaklıkta Kemalpaşa’ya yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Turgutlu’ya da oldukça yakındır.

Ankara İzmir asfaltı üzerinden köye yine çakılı asfalt olan bir yolla ulaşılır. Yaklaşık Ankara asfaltından 3 km içeridedir. Çambel köyünden yola devam ettiğimizde 3 km sonra İğdecik 1 km sonra Bozköy’e ulaşılabilir.

Çambel Köyünün alt yapı konusunda bir sorun yoktur ara sokaklar parke taşı döşeli, kanalizasyon ve su şebekesi konusunda bir sıkıntı yoktur. Güzel kaliteli bir suyu vardır. Köyünün nüfusu 1200 civarıdır.

Köyde bir ilköğretim okulu bulunmaktadır. Köyün doğal ortamı gayet güzeldir. Köyün hemen üstünde çok güzel bir mesire alanı bulunmaktadır. Köy hemen dağın yamacındaki bir düzlüğe kurulmuştur. Toprakları gayet kaliteli ve son zamanlarda sulamalı tarım gelişmeye başlamıştır.

 

ÇAMBEL EKONOMİSİ

Çambel ekonomisi asıl geçim kaynağı çiftçiliktir. Fakat köyün gençleri fabrikalarda işçi olarak çalışmaktadır. Arıcılık konusunda kendisini geliştirmiş ve çam balı ile ün yapmıştır.

 

ÇAMBEL ARSA FİYATLARI

Çambel arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  500 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

ÇAMBEL TARLA FİYATLARI  

Çambel tarla fiyatları (m²)  70 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 


 

Çambel’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Çambel’den arsa almak ya da Çambel’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!