kemalpaşa damlacık arsa fiyatları

Damlacık arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Damlacık arsa fiyatlarını ve Damlacık tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KEMALPAŞA DAMLACIK HAKKINDA

Damlacık, İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı bir mahalle. Kemalpaşa ilçe merkezine 14 km uzaklıktadır. Damlacık köyü son idari değişikliklerle birlikte Kemalpaşa’nın bir mahallesi olmuştur. Fakat sosyal, ekonomik ve coğrafi yapısı ile tam bir köy görünümündedir. Nüfusu 1200 civarı olup 840 seçmeni vardır. Halkı sancıklı yörükleridir.

Damlacık köyü hafif yamaca kurulmuştur. Damlacık köyünün gençleri hemen hemen hepsi köy içindedir. Dışarıya göç yok denecek kadar azdır. Sanayinin de etkisi ile tek tük göç almaktadır.

Köyün alt yapı sorunu bulunmamaktadır. Yakın zamanlarda alt yapı ile yoğun çalışma yapılmış su ve kanalizasyon iyileştirilmiştir. Evler yeni ve eski olmak üzere ikiye ayrılır.

Yeni tip evler modern ve betonarmedir. Kiralar 200 civarıdır. Kiralık evler bulunabilir.Halkın tamamı yörüktür.İnsancıl, geleneklerine bağlı ve son derece misafirperverdir.Çalışkanlıkları ile civar köylerde ün yapmışlardır.

 

DAMLACIK EKONOMİSİ

Köyün geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Tarım ürünü olarak kiraz, üzüm ve zeytindir. Azda olsa arpa ve buğday tarımı yapılmaktadır. Hayvancılıkla geçinen aile azdır fakat her evde keçi ve koyun mevcuttur. Köyün gençleri son zamanlarda organize sanayide çalışmaktadır.

 

DAMLACIK ARSA FİYATLARI

Damlacık arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  600 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

 

DAMLACIK TARLA FİYATLARI  

Damlacık tarla fiyatları (m²)  150 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 


 

Damlacık’ta bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Damlacık’tan arsa almak ya da Damlacık’tan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!