Çandarlı Arsa Fiyatları

Mavikent Kooperatifi Arsa Fiyatları

Mavikent Kooperatifi arsa fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Mavikent Kooperatifi parsellerinin neredeyse hepsinin elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapıları bulunmakta olup faal durumdadır. Mavikent ‘te herhangi bir zorunlu inşaat planı da yoktur, yani istediğiniz yerde kendi çizdireceğiniz inşaat planını kendi arsanızda uygulayabilirsiniz. Mavikent kooperatifindeki arsalar diğer kooperatiflerdeki gibi arsalar imarlı olup 2,5 kat dubleks yazlık yapılabilir fakat bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkıyla 3,5 kat tribleks yazlık yapabilme avantajına sahiptir. 100 ün üzerinde ada ve 2000 in üzerinde konut alanına sahiptir.

Mavikent ‘te yolun üstü denilen rüzgar güllerinin bulunduğu kısım ilk yazlıkların yapıldığı kısımdır. Yolun altı ise deniz tarafıdır. Mavikent ‘in denize yakın olan kısımlarında bir kaç adada Doğal sit bulunmaktadır. Bu sit alanı tüm adalarda olmadığı gibi olan bir kaç adanında tüm parsellerini kapsamamaktadır.

İstanbul-Çandarlı arasındaki mesafe 443 Km. Bu mesafe özel araçla 5 saat 30 dakikada kat ediliyor. Çandarlı Ankara’ya 666 Km. (8 saat), Bursa’ya 301 Km. (4 saat), Çanakkale’ye 218 Km. (3 saat 30 dk), Ayvalık’a 60 Km. (1 saat), Dikili’ye 20 Km. (30 dk), Bergama’ya ise 35 Km. (40 dk) uzaklıktadır.

Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

 

Mavikent Kooperatifi Arsa Fiyatları

Mavikent Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Mavikent Kooperatifi Arsa Fiyatları

 

Mavikent imarlı arsa m² fiyatları 150 TL – 300 TL  arasında değişmektedir.

 


 

Çandarlı Mavikent Yapı Kooperatifinde bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Dikili Çandarlı Mavikent Yapı Kooperatifinden arsa almak ya da Mavikent Kooperatifinden arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır. 

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!