Menderes Arsa Fiyatları

Menderes arsa fiyatları birçok kritere göre değişmektedir. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Zümrüttepe’de ortalama arsa fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Menderes Hakkında

Menderes eski adıyla Cumaovası olan İzmir ilinin şirin bir ilçesidir. İzmir’e 23 Km mesafedeki Menderes, doğal dokusunu koruyan ender yerlerden birisidir. İlçenin batısında Seferihisar, kuzeyinde Gaziemir ve Karabağlar, kuzeydoğusunda Buca, doğusunda Torbalı, güneydoğusunda Selçuk, ilçeleri ile güneyinde Ege Denizi bulunmaktadır. Nüfusu 2016 yılı itibarıyla 86.494 kişidir. 1989 yılında alınan kararla Cumaovası Havaalanı’nın isminin Adnan Menderes Havalimanı şeklinde değiştirilmesiyle ilçenin de adı Menderes şeklinde değiştirilmiştir.

 

Menderes Ekonomisi

İlçe ekonomisinde tarım ve hayvancılık önemli yer tutar. Arpa, buğday, pamuk, tütün, narenciye ve seracılık önemli gelir kaynağıdır. Son yıllarda çeşitli dallarda faaliyet gösteren sanayi kuruluşları kurulmuştur. Menderes’in günlük ekonomik hayatında haftanın belli günlerinde yaş sebze ve meyve, kıyafet canlı hayvan el sanatları aksesuar gibi birçok ticari malın alıcısıyla buluştuğu pazarlara yerli ve yabancı turistlerin ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.

 

Menderes İlçesi Mahalleleri

Ahmetbeyli, Akçaköy, Ataköy, Bulgurca, Bulgurca Tapulama, Bulgurca Kadastro, Çakallar, Çamönü, Çile Çileme, Değirmendere, Dereköy, Develi, Efemçukuru, Gölcükler, Gölova, Görece, Gümüldür, Karacadağ, Karakuyu, Keler, Kısık, Küner, Kuyucak, Menderes (Cumaovası), Oğlananası, Özdere, Sancaklı, Tekeli, Yeniköy

 

Menderes Arsa Fiyatları

Menderes arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.250 TL – 23.000 TL arasında değişmektedir. 

 

Menderes Tarla Fiyatları

Menderes tarla m² fiyatları 300 TL – 1.800 TL arasında değişmektedir.

 

Menderes Mahalleleri ve Arsa Fiyatları

Menderes Arsa Fiyatları

İzmir Menderes

Gümüldür Arsa Fiyatları

Gümüldür İzmir’e 75 Km uzaklıktadır. Muhteşem koyları masmavi denizi ile İzmir’in turistik beldelerindendir.

Gümüldür’de imarlı arsa m²  fiyatları 1.850 TL – 23.000 TL m² arasında değişmektedir. Gümüldür’de tarla m²  fiyatları 300 TL – 1.800 TL arasında değişmektedir.

 

Özdere Arsa Fiyatları

İzmir’e 73 Km uzaklıktadır. Mavi bayraklı plajlarına sahip olan turizm beldesidir. İzmir ili, Menderes ilçesi, Özdere yerleşmesi planlama alanı,  İzmir İl Merkezinin 50 Km güney batısında, Kuşadası-Seferihisar karayolu kenarında, kuzeyinde Menderes Belediyesi Özdere yerleşimleri bulunmaktadır. Menderes’in güney mahallelerinde pek çok tarihi sit alanları bulunmaktadır.

Özdere’de arsa fiyatları (imarlı ortlama m²) 1.800 TL – 9.000 TL m² arasında değişmektedir. Özdere’de tarla m²  fiyatları 600 TL ile 1.800 TL arasında değişmektedir. 

 

Oğlananası Arsa Fiyatları

Oğlananası bağlı olduğu Cumaovası (Menderes) ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır. Oğlananası semtinin İzmir şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 19 kilometredir.

Oğlananası’nda arsa fiyatları (imarlı ortalama m²) 1.250 TL den başlayıp 8.000 TL m² arasında değişmektedir.  Oğlananası’nda tarla m²  fiyatları 300 TL ile 1.800 TL arasında değişmektedir.

 


 

İzmir Menderes’te bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Menderes’ten arsa almak ya da Menderes’ten arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!