körfez alihocalar arsa fiyatları

Alihocalar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Alihocalar arsa fiyatlarını ve Alihocalar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KÖRFEZ ALİHOCALAR HAKKINDA

Alihocalar, Kocaeli ilinin Körfez ilçesine bağlı bir köydür. Alihocalar köyünün adı köyde türbesi bulunan yatırdan gelmektedir.

Alihocalar, Kocaeli ilinin Körfez ilçesine bağlı bir köydür.

Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

Kocaeli iline 44 km, Körfez ilçesine 33 km uzaklıktadır.

Köyün iklimi, Karadeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Körfez ilçesine bağlı Alihocalar köyünde inşa edilen arıtma tesisi, İSU-TİP 100 olarak 100 m3/saat kaynak suyunu arıtacak şekilde yapıldı.

2011 yılı içinde faaliyete alınan tesis, Alihocalar Su Grubu kapsamındaki Körfez ve Derince ilçelerine bağlı 51 köy ve mahallenin arıtılmış içmesuyu ihtiyacını karşılıyor.

 

ALİHOCALAR EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

ALİHOCALAR ARSA FİYATLARI

Alihocalar arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  190 TL – 580 TL arasında değişmektedir.

 

ALİHOCALAR TARLA FİYATLARI

Alihocalar tarla fiyatları (m²)  40 TL – 180 TL arasında değişmektedir.

 


 

Alihocalar’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Alihocalar’dan arsa almak ya da Alihocalar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!