akhisar kayalıoğlu arsa fiyatları

Kayalıoğlu arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kayalıoğlu arsa fiyatlarını ve Kayalıoğlu tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

AKHİSAR KAYALIOĞLU HAKKINDA

Kayalıoğlu, Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı bir mahalledir. 30 mart yerel seçimlerinden önce Akhisar’a bağlı kasaba olan kayalıoğlu Manisa’nın büyükşehir olmasıyla tüzel kişiliği düşerek seçimlere mahalle statüsünde katılmıştır. İdari yönetimini Manisa valiliğine bağlıdır.

Manisa iline bağlı Akhisar ilçesinin Kayalıoğlu köyünde toplam nüfus 2063 olarak Yerel İdareler Bilgi Bankasından alınmıştır.

Akhisar şehir merkezine 8 km uzaklıkta olup, Manisa’ya 45 km İzmir’e ise 90 km uzaklıktadır. Ulaşım, yerleşim yerinin yanından geçen İzmir-Bursa sürat yolu ve İzmir-Bandırma demiryolu sayesinde yapılabilmektedir.

Ayrıca mahallede 1903 yılında yahudi cemaatince yaptırılan Or Yehuda Tarım Okulu bulunmaktadır. Yakın döneme kadar Kayalıoğlu ilk öğretim okulu olarak hizmet vermekte olan bina hala ayaktadır.

Köyler, Türkiye’de kırsal kesimde yaşayan nüfus %20 oranındadır. Köyler Türkiye’nin en küçük yerleşim birimleri olup Muhtar’lar tarafından yönetilmektedir.

Mahalleler, İllere bağlı olan ilçelerin yapı taşlarıdır. Köylere göre daha çok nüfusa sahip olup Muhtar’lar tarafından yönetilmektedir.

 

KAYALIOĞLU EKONOMİSİ

Halkın geçim kaynağı tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

KAYALIOĞLU ARSA FİYATLARI  

Kayalıoğlu arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 400 TL – 3.900 TL arasında değişmektedir.

 

KAYALIOĞLU TARLA FİYATLARI  

Kayalıoğlu tarla fiyatları (m²)  100 TL – 230 TL arasında değişmektedir.

 


 

Kayalıoğlun‘da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kayalıoğlun‘dan arsa almak ya da Kayalıoğlun‘dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!