akhisar medar arsa fyatları

Medar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Medar arsa fiyatlarını ve Medar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

AKHİSAR MEDAR HAKKINDA

Medar kasabası, Türkiye Cumhuriyeti’nin Ege Bölgesi’nde bulunan, Manisa ilinin, Akhisar ilçesine bağlı ovalık bir arazi üzerine kurulmuştur. Kasaba ovanın tam ortasındadır. Doğusunda ”Gürdük çayı”,batısında Süleymanlı Kasabası, kuzeyinde Kadıdağ Köyü, güneyinde Akhisar ilçesi vardır. Çevresinde Çamönü, Gökçeahmet, Dayıoğlu köyleri vardır.

Medar kasabası, Türkiye Cumhuriyeti’nin Ege Bölgesi’nde bulunan, Manisa ilinin, Akhisar ilçesine bağlı ovalık bir arazi üzerine kurulmuştur. Kasaba ovanın tam ortasındadır. Doğusunda Gürdük çayı, batısında Süleymanlı Kasabası, kuzeyinde Kadıdağ Köyü,güneyinde Akhisar ilçesi vardır.

Çevresinde Çamönü, Gökçeahmet,Dayıoğlu köyleri vardır. Kasaba şimdiki bulunduğu yerden tahminen iki kilometre uzaklıktaki Örentepe denilen yerde kurulmuştur. Kasabanın ilk adı Medardır. Daha sonra köyün adı Ovaköy olarak değiştirilmiş, 1990 yılında Medar adını yeniden almıştır.

1974 yılına kadar köy olan yöre daha sonra belediye yönetimine geçmiştir. Kasabanın bir ilköğretim okulu, iki de camisi vardır.Aynı zamanda bir de sağlık ocağı bulunmaktadır.. 2011 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Medar’ın nüfusu 1.871 kişidir.

 

MEDAR EKONOMİSİ

Kasaba halkı tütüncülük, zeytincilik, sebzecilik ve hayvancılık yaparak geçimlerini sağlarlar.

 

MEDAR ARSA FİYATLARI  

Medar arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 450 TL – 2.750 TL arasında değişmektedir.

 

MEDAR TARLA FİYATLARI  

Medar tarla fiyatları (m²)  90 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 


 

Medar ‘da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Medar‘dan arsa almak ya da Medar‘dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!