manisa ahmetli arsa fiyatları

Ahmetli arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Ahmetli arsa fiyatlarını ve Ahmetli tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

MANİSA AHMETLİ HAKKINDA

Ahmetli, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa ilinin ilçelerinden biridir.

16.530 nüfuslu ilçenin halkı geçimini üzüm, pamuk, (kırmızı, tarhanalık, salçalık) biber, domates, tütün ve zeytin üretimi yaparak sağlar. Doğusunda Salihli, batısında Turgutlu bulunur. Ege Bölgesi ‘nin en verimli üzüm bağlarının Ahmetli ovasında olduğu belirtilmektedir.

İlçede Celal Bayar Üniversitesi’nin bölümleri de bulunmaktadır. İzmir-Ankara asfaltı üzerinde olup ulaşımı kolay bir ilçedir.

İzmir / Ankara karayolu üzerinde yer alan Ahmetli’de, 1313 yılında Saruhanoğulları’nın Manisa’yı Bizans İmparatorluğu’ndan almasından sonra, bugünkü Kurtuluş Mahallesi’nde başlayan yerleşim, 1870 yılında nahiye, 1987 yılında da ilçe olmuştur. Doğusunda Salihli, batısında Turgutlu, kuzeyinde Gölmarmara ve Saruhanlı, güneyinde ise Ödemiş bulunmaktadır.

Gediz havzasında yer alan ilçe, yüksek olmayan dağlar ve Gediz Ovası’ndan oluşmaktadır.

 

AHMETLİ EKONOMİSİ

İlçe ekonomisi tarıma dayalıdır. Tarım ürünlerinin başlıcaları üzüm, tütün, pamuk, buğday, zeytin, domates, salatalık, biber ile yaş sebzedir.

 

AHMETLİ ARSA FİYATLARI

Ahmetli arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 500 TL – 5.300 TL arasında değişmektedir.

 

AHMETLİ TARLA FİYATLARI

Ahmetli tarla fiyatları (m²) 50 TL – 700 TL arasında değişmektedir.

 

ALTIEYLÜL ARSA FİYATLARI

Altıeylül arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 500 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir. Altıeylül tarla fiyatları (m²) 130 TL – 150 TL arasında değişmektedir.

 

BARBAROS ARSA FİYATLARI

Barbaros arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 900 TL – 5.300 TL arasında değişmektedir. Barbaros tarla fiyatları (m²) 50 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

GÖKKAYA ARSA FİYATLARI

Gökkaya arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 180 TL – 400 TL arasında değişmektedir. Gökkaya tarla fiyatları (m²) 140 TL – 700 TL arasında değişmektedir.

 

KENDİRLİK TARLA FİYATLARI

Kendirlik tarla fiyatları (m²) 80 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 

ZAFER ARSA FİYATLARI

Zafer arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 900 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir.

 


 

Ahmetli’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ahmetli’den arsa almak ya da Ahmetli’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!