manisa kırkağaç arsa fiyatları

Kırkağaç arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kırkağaç arsa fiyatlarını ve Kırkağaç tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

MANİSA KIRKAĞAÇ HAKKINDA

Kırkağaç, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa ilinin ilçelerinden biridir. Manisa’nın küçük ilçelerinden biridir. Nüfusu 44.000 civarındadır. Kendi adıyla anılan ova ve Yund Dağı eteklerinde kurulmuştur.

İlçe tarihine dair net bilgiler bulunmasa da çevrede yapılan kazılarda ilk yerleşimin Antik Yunan dönemindeki Mysialılara dayandığı öngörülmektedir. Beylikler döneminde Karesi Beyliği’ne bağlı olan ilçe daha sonra Osmanlı himayesine girmiştir.

İlçe, Cumhuriyet’in ilanından sonra gerçekleştirilen Mübadele ile beraber Yunanistan’dan gelen mübadiller şehre yerleştirilmiştir. Özellikle Midilli, Drama’nın Pravişte kazasının Esirli, Paliohor, Dranova köyleri ile Selanik Avrethisar Paprat muhacirleri Kırkağaç’a iskan edilmiştir.

Kırkağaç,Manisa’nın kuzey batısında,İzmir-Bandırma demiryolu üzerindedir. Manisa’ya uzaklığı 79 km.’dir. Denizden yüksekliği 100 m’dir.Kuzeyinde Savaştepe ilçesi, güneyinde ve doğusunda Akhisar ilçesi,batısında Soma ilçesi ve Çamlıca Dağı (1100Metre),kuzey doğusunda 650 m. yüksekliğinde Musluk Dağları ve tepe bulunur.

 

KIRKAĞAÇ EKONOMİSİ

İlçenin en önemli geçim kaynağı tarımdır. Özellikle kavun, ilçenin en önemli tarım ürünüdür. Son yıllarda Kırkağaç Kavunu, Karakurt Ovasında daha kaliteli bir şekilde yetişmektedir.

 

KIRKAĞAÇ ARSA FİYATLARI

Kırkağaç arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  150 TL – 10.000 TL arasında değişmektedir.

 

KIRKAĞAÇ TARLA FİYATLARI

Kırkağaç tarla fiyatları (m²) 40 TL – 1.150 TL arasında değişmektedir.

 

BAKIR ARSA FİYATLARI

Bakır arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 350 TL – 2.750 TL arasında değişmektedir. Bakır tarla fiyatları (m²) 50 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

ÇOBANLAR TARLA FİYATLARI

Çobanlar tarla fiyatları (m²) 130 TL – 180 TL arasında değişmektedir.

 

GELENBE ARSA FİYATLARI

Gelenbe arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 260 TL – 500 TL arasında değişmektedir. Gelenbe tarla fiyatları (m²) 100 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

İLYASLAR ARSA FİYATLARI

İlyaslar arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 150 TL – 200 TL arasında değişmektedir. İlyaslar tarla fiyatları (m²) 70 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 

KAYADİBİ ARSA FİYATLARI

Kayadibi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 900 TL – 10.000 TL arasında değişmektedir. Kayadibi tarla fiyatları (m²) 100 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

ŞAİR EŞREF ARSA FİYATLARI

Şair Eşref arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.850 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir. Şair Eşref tarla fiyatları (m²) 50 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

ÖĞEÇLİ TARLA FİYATLARI

Öğeçli tarla fiyatları (m²) 40 TL – 1.150 TL arasında değişmektedir.

 


 

Kırkağaç’ta bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kırkağaç’tan arsa almak ya da Kırkağaç’tan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!