manisa kula arsa fiyatları

Kula arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kula arsa fiyatlarını ve Kula tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

MANİSA KULA HAKKINDA

Kula, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa ilinin ilçelerinden biridir.

İlin doğusunda Uşak il sınırında, İzmir-Ankara karayolu üzerinde, Kara Divlit Dağı yakınlarındaki volkanik bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin doğusunda Uşak’ın Eşme ve Gediz ilçeleri, batısında Salihli, kuzeyinde Selendi ve Demirci, güneyinde ise Alaşehir bulunmaktadır.

Volkanik özelliğinden dolayı tarihte “Yanık Ülke” anlamına gelen “Katakekaumene” adıyla anılan Kula; Lidya, Pers, Roma ve Bizans yönetiminde kaldıktan sonra 1300’lerin başında Germiyanoğulları’nın 1420’lerde ise Osmanoğulları’nın egemenliğine girmiştir. 1896 yılına kadar Kütahya Sancağı’na bağlı bir kaza olan Kula, bu tarihte Saruhan Sancağı’na bağlanmıştır. Kurtuluş Savaşı sırasında, 28 Haziran 1920 – 4 Eylül 1922 tarihleri arasında işgal altında kalmıştır.

 

KULA EKONOMİSİ

Özellikle kırsal kesim itibariyle tarım ve hayvancılık en önemli gelir kaynağıdır. Başlıca ürünler tütün başta olmak üzere buğday, arpa, sebze ve meyvedir. Dokumacılık, dericilik, ayakkabıcılık, leblebicilik ve halıcılık da ilçede gelişmiş işkollarıdır.

 

KULA ARSA FİYATLARI

Kula arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  850 TL – 1.750 TL arasında değişmektedir.

 

KULA TARLA FİYATLARI

Kula tarla fiyatları (m²) 10 TL – 600 TL arasında değişmektedir.

 

4 EYLUL ARSA FİYATLARI

4 Eylul arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 850 TL – 1.750 TL arasında değişmektedir. 4 Eylul tarla fiyatları (m²) 10 TL – 140 TL arasında değişmektedir.

 

ERENBAĞI TARLA FİYATLARI

Erenbağı tarla fiyatları (m²) 10 TL – 50 TL arasında değişmektedir.

 

GÖKDERE TARLA FİYATLARI

Gökdere tarla fiyatları (m²) 20 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

GÖKÇEÖREN TARLA FİYATLARI

Gökçeören tarla fiyatları (m²) 20 TL – 130 TL arasında değişmektedir.

 

İBRAHİMAĞA TARLA FİYATLARI

İbrahimağa tarla fiyatları (m²) 500 TL – 600 TL arasında değişmektedir.

 

KENGER TARLA FİYATLARI

Kenger tarla fiyatları (m²) 15 TL – 20 TL arasında değişmektedir.

 

SANDAL TARLA FİYATLARI

Sandal tarla fiyatları (m²) 20 TL – 90 TL arasında değişmektedir.

 


 

Kula’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kula’dan arsa almak ya da Kula’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!