şerefler arsa fiyatları

Şerefler arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Şerefler arsa fiyatlarını ve Şerefler tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

DALAMAN ŞEREFLER HAKKINDA

Şerefler, Muğla ilinin Dalaman ilçesine bağlı bir mahalledir.

Köy, Muğla il merkezine 86 km., Dalaman ilçesine 4 km uzaklıktadır. Şerefler Köyü Muğla ilinin Dalaman ilçesine bağlıdır. Dalaman’ın Doğu Kuzeydoğu yönünde 3,3 km uzağında yer alır. Muğla il merkezinin ise Doğu Güneydoğu yönünde 55,5 km uzağında bulunur.

 

ŞEREFLER EKONOMİSİ

Şerefler ekonomisi geçim kaynağı tarım ve turizm’dir.

 

ŞEREFLER ARSA FİYATLARI

Şerefler arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  4.000 TL – 15.000 TL arasında değişmektedir.

ŞEREFLER TARLA FİYATLARI  

Şerefler tarla fiyatları (imarlı ort. m²)  500 TL – 4.000 TL arasında değişmektedir.


Şerefler’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Şerefler’den arsa almak ya da Şerefler’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!