datça kızlan arsa fiyatları

Kızlan arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kızlan arsa fiyatlarını ve Kızlan tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

DATÇA KIZLAN HAKKINDA

Kızlan, Muğla ilinin Datça ilçesine bağlı bir mahalledir.

2012 yılına kadar Datça ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır.

Kızlan, il merkezi Muğla’ya 121 km, Datça’ya 8 km uzaklıktadır.

 Kızlan’ın 2011 yılı nüfusu 1.050 kişidir. Datça’nın nüfus açısından en büyük mahallesi olan Kızlan aynı zamanda Datça ilçesinde ilçe merkeziyle birlikte nüfusu 1000’i geçen iki yerleşim yerinden biridir.

Bir yanı yemyeşil dağlarla çevrili, bir yanı Ege Denizi’ne bakan Kızlan Köyü, badem ve zeytin ağaçlarıyla Datça‘nın en sakin ve huzurlu köylerinden. Datça’ya 10 km uzaklıktaki Kızlan, çok geniş tarım arazilerine sahip ve ilçenin sebze ihtiyacının büyük bölümünü karşılıyor. Kızlan Ovası yörenin en verimli ovalarından.

Datça Yarımadası’na özgü yel değirmenleri ile yarımadanın en rüzgârlı noktasına kurulu olan Kızlan Köyü, 1,200 kişilik dâimi nüfusu ve yaz aylarında hareketlenen sokaklarıyla şirin bir Ege köyü. Kızlan, taş değirmenlerin ve rüzgâr güllerinin olduğu, turistik değeri her geçen gün artan bir köy.

 

KIZLAN EKONOMİSİ

Kızlan ekonomisi geçim kaynağı tarım ve turizm’dir.

 

KIZLAN ARSA FİYATLARI

Kızlan arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  7.000 TL – 26.700 TL arasında değişmektedir.

KIZLAN TARLA FİYATLARI  

Kızlan tarla fiyatları (m²)  1.000 TL – 7.000 TL arasında değişmektedir.


Kızlan’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kızlan’dan arsa almak ya da Kızlan’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!