çorlu arsa fiyatları

Çorlu arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çorlu arsa fiyatlarını ve Çorlu tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

ÇORLU HAKKINDA

Tekirdağ Merkez Tekirdağ Çorlu arası mesafe 41 kilometredir. Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ İline bağlı olan Çorlu ilçesi, Türkiye’nin en gelişmiş ilçeleri arasında olup, Avrupa ve Asya kıtaları arasında bir köprü konumundadır. İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nden sonra en fazla sanayi tesisinin bulunduğu ilçenin nüfusu yaklaşık 275 bin civarındadır. Çorlu, İstanbul’dan sonra Trakya’daki en büyük yerleşim merkezidir. Nüfusu il merkezi Tekirdağ’dan, Kırklareli’nden ve Edirne’den fazladır. Ayrıca her yönden bu üç ilden de daha gelişmiş vaziyettedir.

Çorlu ilçesi, kuzeyinde Çerkezköy ve Ergene Güneyinde Marmara Ereğlisi, doğusunda Silivri ve batısında Süleymanpaşa ilçeleriyle çevrilidir.

Nüfusun büyük bir bölümünün sanayide istihdam edilmesine karşın, bol yağışlı Trakya ikliminin etkisiyle, tarım ürünlerinde de önemli bir merkez konumundadır.

İlçe merkezi ve yakın çevresinde büyük sanayi tesislerinin kurulması, D-100 Karayolu ve TEM Otoyolu ile Demiryolunun ilçe içerisinden geçmesi, Kargo Taşımacılığının yapıldığı yılda (10.000) Uçak/Yıl ve (600.000) Kişi Yolcu/Yıl taşıma kapasitesine sahip DHMİ Çorlu Sivil Havaalanın bulunması, yurt dışından (Bulgaristan’dan) göç eden soydaşlarımızın bölge şartları ve önceden gelen akrabalarının yanlarında kalmayı tercih etmeleri gibi nedenlerle ilçeye göç her geçen gün artmaktadır.

ÇORLU EKONOMİSİ

İlçe ekonomisi sanayiye ve tarıma dayalıdır. Hayvancılık eskiye nazaran önemini kaybetmiştir. Çorlu ve çevresi ülkemizde sanayileşmenin en hızlı geliştiği bölgelerin başında gelmektedir. S.S.Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı desteği ve gözetiminde 1972 yılında kurulmuştur. Arsalar Arsa Ofisi Genel Müdürlüğünden 1978 yılında satın alınmıştır.

ÇORLU ARSA FİYATLARI

Çorlu arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 350 TL – 7.000 TL arasında değişmektedir.

 

ÇORLU TARLA FİYATLARI

Çorlu’da tarla  fiyatları (m²) 30 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 

Cemaliye Arsa Fiyatları

Cemaliye Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.200 TL – 5.400 TL arasında değişmektedir.

 

Hatip Arsa Fiyatları

Hatip Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 900 TL – 7.000 TL arasında değişmektedir. Hatip Mahallesi tarla  fiyatları (m²) 40 TL –350 TL arasında değişmektedir.

 

Hıdırağa Arsa Fiyatları

Hıdırağa Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 850TL – 3.000 TL arasında değişmektedir.

 

Kazimiye Arsa Fiyatları

Kazimiye Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.100 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir.

 

Kemalettin Arsa Fiyatları

Kemalettin Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 800TL – 4.500 TL arasında değişmektedir. Kemalettin Mahallesi tarla m²  fiyatları 100 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

Muhittin Arsa Fiyatları

Muhittin Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 500 TL – 5.000 TL arasında değişmektedir Muhittin Mahallesi tarla  fiyatları (m²) 30 TL – 70 TL arasında değişmektedir.

 

Nusratiye Arsa Fiyatları

Nusratiye Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 450 TL – 1.800 TL arasında değişmektedir. Nusratiye Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 20 TL – 150 TL arasında değişmektedir.

 

Önerler Arsa Fiyatları

Önerler Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 550 TL – 5.100 TL arasında değişmektedir. Önerler Mahallesi tarla (m²) fiyatları 50 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 

Reşadiye Arsa Fiyatları

Reşadiye Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 800TL –5.900 TL arasında değişmektedir. Reşadiye Mahallesi tarla (m²) fiyatları  100 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

Şahpaz Arsa Fiyatları

Şahpaz Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 450TL – 3.000 TL arasında değişmektedir. Şahpaz Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 50 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 

Şeyhsinan Arsa Fiyatları

Şeyhsinan Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 550 TL – 5.900 TL arasında değişmektedir. Şeyhsinan Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 40 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 

Seymen Arsa Fiyatları

Seymen Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 500TL – 1.500 TL arasında değişmektedir. Seymen Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 40 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

Silahtarağa Arsa Fiyatları

Silahtarağa Mahallesi arsa (m²)  fiyatları 700 TL – 2.400 TL arasında değişmektedir.

 

Türkgücü Arsa Fiyatları

Türkgücü Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 350 TL – 1.700 TL arasında değişmektedir. Türkgücü Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 60 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

Yenice Arsa Fiyatları

Yenice Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 400 TL – 4.500 TL arasında değişmektedir. Yenice Mahallesi tarla (m²)  fiyatları 30 TL– 200 TL arasında değişmektedir.

 


 

Tekirdağ Çorlu’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Çorlu’dan arsa almak ya da Çorlu’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!