çorlu önerler arsa fiyatları

Önerler arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Önerler arsa fiyatlarını ve Önerler tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

ÖNERLER HAKKINDA

Tekirdağ’ın 37 Km. kuzeydoğusunda yer alan Çorlu, doğusundan İstanbul’un Silivri ilçesiyle, kuzeyden Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Saray ilçeleriyle, güneyden yine Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesi ile çevrilidir., İlçenin güneybatısında Tekirdağ merkez ilçe, batısında Muratlı ilçesi ve nihayetinde kuzeybatı yönünde Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi yer almaktadır. Ayrıca Çorlu’nun güneyinde, Tekirdağ ve Marmara Ereğlisi kıyılarının arasına konumlanmış Marmara Denizi’ne kısa bir kıyı bandı da bulunmaktadır.

Önerler Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesine bağlı bir köydür. Tekirdağ il merkezine 46 Km, Çorlu ilçesine 7 Km uzaklıktadır. Çorlu Emlak Konutlarına 4 km uzaklıktadır.

Mahallenin kuruluş tarihi 1933 – 1935-Yıllarında Kuzey Bulgaristan, Romanya ve Makedonya’dan gelen Muhacirler ‘in bölgeye yerleşmesi neticesinde kurulmuştur. 2017 yılı nüfusu 3.881 kişidir.

Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün muhtarlığa bağlı içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi vardır. Sağlık evi vardır. Köye ulaşımı sağlayan yol beton bordür olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır. Doğalgaz altyapısı mevcut olup yaygınlaştırma çalışmaları devam etmektedir.

ÖNERLER EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa ayrıca 1990’lı yıllardan sonra kurulan sanayi işletmelerinde işçiliğe dayalıdır.

ÖNERLER ARSA FİYATLARI

Önerler arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 3.000 TL – 35.000 TL arasında değişmektedir.

ÖNERLER TARLA FİYATLARI

Önerler tarla  fiyatları (m²) 300 TL – 2.600 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Çorlu Önerler ’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Çorlu Önerler’den arsa almak ya da Çorlu Önerler’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!