Süleymanpaşa Gazioğlu Arsa Fiyatları

Gazioğlu arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Gazioğlu arsa fiyatlarını ve Gazioğlu tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

GAZİOĞLU HAKKINDA

Gazioğlu, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Tekirdağ merkezine 18 Km uzaklıktadır. 2017 yılı nüfusu 321 kişidir.

Köyün adı burada bulunan Gazi Baba türbesinden gelmektedir.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamasının yanı sıra taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyde içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi yoktur ancak PTT acentesi vardır. Sağlık ocağı vardır. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

GAZİOĞLU EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

GAZİOĞLU ARSA FİYATLARI

Gazioğlu  arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 8.000 TL – 18.200 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Süleymanpaşa Gazioğlu’nda bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Gazioğlu’ndan arsa almak ya da Gazioğlu’ndan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!