kapaklı karlı arsa fiyatları

Karlı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Karlı arsa fiyatlarını görebilirsiniz.

KARLI HAKKINDA

Karlı, Tekirdağ ilinin Kapaklı ilçesine bağlı bir mahalledir. Tekirdağ il merkezine 80 km, Kapaklı ilçesine  9 Km uzaklıktadır.Kapaklı Karlı Köyü arası süre 11 dakikadır.  2017 yılı nüfusu 398 kişidir.

Köyün adı bir zamanlar yaşanan tatsız bir olay soncu “Kanlı” olmuş, fakat bu şekilde anılması köylüler tarafından hoş karşılanmadığından ve kulağa güzel gelmediğinden “Karlı” olarak değişmiştir.Halk daha çok Köyden  “Karlıköy” diye bahsetmektedir. Karlı Köyü 06.12.2012 tarihinde çıkan 6360 sayılı yasa ile daha önce Çerkezköy ilçesine bağlı olan Kapaklı ‘ya bağlanarak Kapaklının yeni mahallesi olmuştur.

Mahallede ilköğretim okulu vardır. Mahallenin hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi yoktur. Sağlık ocağı ve ebe görev yapmaktadır. Mahalleye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup mahallede elektrik ve sabit telefon vardır.

KARLI EKONOMİSİ

Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. 90’lı yıllarda her 3 haneden biri tarım ve/veya hayvancılıkla uğraşmakta iken günümüzde bu mesleklerle uğraşan kişilerin sayısı parmakla sayılabilmektedir.

KARLI ARSA FİYATLARI

Karlı arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.000 TL – 5.200 TL arasında değişmektedir.

KARLI TARLA FİYATLARI

Karlı  tarla fiyatları (m²) 200 TL – 950 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Kapaklı Karlı  ‘da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Kapaklı Karlı ‘dan arsa almak ya da Karlı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!