Süleymanpaşa Köseilyas Arsa Fiyatları

Köseilyas arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Köseilyas arsa fiyatlarını ve Köseilyas tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KÖSEİLYAS HAKKINDA

Köseilyas, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Tekirdağ merkez ilçesi Süleymanpaşa’ya 8 Km uzaklıktadır. Tekirdağ’ın Değirmen altı Mahallesi’nden başlayan yaklaşık 5 km’lik bir yolla ulaşılır2017 yılı nüfusu 299 kişidir.

Köyün adının Köseilyas olmasının sebebi zamanında köyde köse yani kısa boylu olan İlyas adında bir ağanın olmasıymış. Bu ağa çok ünlüymüş. Zamanında köyün adı değişikmiş. Bir gün Köseilyas ölünce bu köylüler çok sevdikleri ağasının adını köye vermişler. Böylece köyün ismi Köseilyas köyü olmuştur. Son yıllarda doğa yürüyüşçüleri ve fotoğraf tutkunlarının da mekânı olmayı başararak alternatif turizme de olanak sunmaktadır. Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamakta, taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

 

KÖSEİLYAS EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.Geleneksel tarla tarımı Trakya’ya özgüdür.

 

KÖSEİLYAS ARSA FİYATLARI

Köseilyas arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 350 TL – 1.300 TL arasında değişmektedir.

 

KÖSEİLYAS TARLA FİYATLARI

Köseilyas tarla fiyatları (m²) 40 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 


 

Tekirdağ Süleymanpaşa Köseilyas’ta bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Köseilyas’ta arsa almak ya da Köseilyas’tan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!