Süleymanpaşa Kumbağ Arsa Fiyatları

Kumbağ arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kumbağ arsa fiyatlarını ve Kumbağ tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

KUMBAĞ HAKKINDA

Kumbağ, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Tekirdağ merkezine sahil yolundan 14,5Km. uzaklıktadır.12 Kasım 2012 tarihinde TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile Tekirdağ merkez ilçesinin kaldırılması sonucu Belde statüsünden çıkartılarak Süleymanpaşa ilçesine bağlı olan bir mahalle olmuştur.2017 yılı nüfusu 2.224 kişidir.

Ganos dağlarının Marmara kıyılarında kurulmuş, tarihi oldukça eskiye dayanan küçük bir balıkçı köyüdür. Kumbağ, 1913 yılında Balkan Savaşı öncesinde Kumbos isimli 600 haneli bir Rum Balıkçı köyüyken 1923 yılına kadar devam eden sürede Yunanistan, Bulgaristan 1935 yılında da Romanya’dan göçmenlerle iskan edilmiş.

Özellikle Kumbağ’ın İstanbul’a yakınlığından dolayı İstanbul’dan gelen ziyaretçi sayısı fazladır. Bunun dışında başka ülkelerden gelenler de vardır. Almanya, Yunanistan ve Belçika’dan gelenler fazladır. Yaz aylarında beldeyi sörfçüler sever. Yaz aylarında rüzgâr, sörfçülerin seveceği tarzdandır. İstanbul ile Kumbağ arasında 160 Km mesafe vardır ve yolculuk 1 saat 45 dakika sürer (100 Km/h ortalama hız ile). Ayrıca kasabada yamaç paraşütü de yapılmaktadır.

KUMBAĞ EKONOMİSİ

Kasaba halkı geçimini turizm, tarım, balıkçılık ve küçükbaş hayvancılıkla sağlamaktadır.

KUMBAĞ ARSA FİYATLARI

Kumbağ arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.500 TL – 22.500 TL arasında değişmektedir.

KUMBAĞ TARLA FİYATLARI

Kumbağ tarla fiyatları (m²) 400 TL – 1.400 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Süleymanpaşa Kumbağ’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Kumbağ’dan arsa almak ya da Kumbağ’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!