saray beyazköy arsa fiyatları

Beyazköy arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Beyazköy arsa fiyatlarını ve Beyazköy tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

SARAY BEYAZKÖY HAKKINDA

Beyazköy Tekirdağ ili Saray ilçesine bağlı olup tarih boyunca Trakya Bölgesinde önemli yerlerden birisi olmuştur. Kasaba Saray ilçesine 22 km, Çorlu’ya 33 km, İstanbul’a 120 km, Lüleburgaz ilçesine 30 km mesafededir. Kasabanın arazilerinden geçen Avrupa otoyolunun Saray-Vakıflar çıkışına 2 km mesafede olan Beyazköy’e, E-5 karayolunda Çorlu-Lüleburgaz arasında Vakıflar Mahallesi yakınındaki Saray Yolu üzerinden ulaşılır (12 km içeride). Mahallenin iklimi, Türkiye‘de Marmara Karasal İklimi etki alanı içerisindedir.

Bir adet tarım kredi kooperatifi, kantar, yağlı tohumlar kontrol ve alım yeri sulama kooperatifi, 2011 yılından itibaren görevli ziraat mühendisi bulunmaktadır.

Beyazköy kurulduğundan bugüne gerek çalışkanlığı, gerekse zenginliğiyle bölgede her zaman adı bilinen ve kolay hatırlanan yerleşimlerden birisi olmuştur. Ayrıca ilk kuruluşunda Bulgaristan’dan birlikte getirdiği Plevne Damızlığı denilen çok kuvvetli ve güçlü hayvanların tüm Trakya bölgesine yayılmasına da neden olmuştur.

Beyazköy’ün Trakya bölgesinin tam ortasında yer alması dolayısıyla ilk kurulduğundan bugüne, coğrafik ve askeri stratejik bir önemi mevcuttur. Bu nedenle bölgede yapılan askeri tatbikatlarda mahalle, ordumuzun ileri gelenleri tarafından ziyaret edilmektedir. Nitekim 1936 yılında Trakya Bölgesinde yapılan askeri manevralar sırasında Mustafa Kemal ATATÜRK de köyü ziyaret etmiş ve halkla sohbet etmiş, köy de Yüce Atatürk’ü ağırlama şerefine erişmiştir.

 

BEYAZKÖY EKONOMİSİ

Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır

 

BEYAZKÖY ARSA FİYATLARI

Beyazköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  650 TL – 5.300 TL arasında değişmektedir.

 

BEYAZKÖY TARLA FİYATLARI  

Beyazköy tarla fiyatları (m²)  200 TL – 600 TL arasında değişmektedir.

 


 

Beyazköy’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Beyazköy’den arsa almak ya da Beyazköy’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!