tekirdağ çerkezköy arsa fiyatları

Çerkezköy arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çerkezköy arsa fiyatlarını ve Çerkezköy tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ÇERKEZKÖY HAKKINDA

Çerkezköy, Türkiye‘nin Tekirdağ iline bağlı bir ilçedir. İl merkezi Tekirdağ‘a 56 Km, İstanbul‘a ise 110 Km uzaklıktadır.

Çerkezköy ilçesinin ekonomik yapısı 1970’li yıllara kadar tarıma dayanmaktaydı. Bu ürünlerin başlıcalar tahıllar ve sanayi bitkileriydi. Bugün tarımla uğraşan toplam nüfusun % 15’ini oluşturmaktadır. Çerkezköy ilçesi bugün Türkiye’nin en büyük sanayi merkezlerinden biri haline gelmiştir.
Çerkezköy’ün gelişmesi Bakanlar Kurulu’nun 1971 yılında “Kalkınmada Öncelikli Yöreler” kapsamına alınması ile başlar.

Çerkezköy’de sanayi kuruluşları: Tekstil, kauçuk plastik, boya – kimya, metal Makine, gıda, sağlık, maden, ağaç, elektronik ve beyaz eşya, inşaat malzemeleri, kırtasiye ve otomotiv sektöründe yoğunlaşmıştır.

 Çerkezköy ilçe merkezinde Fevzi Paşa Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi, Gazi Osman Paşa mahallesi, İstasyon mahallesi, Kızıl pınar mahallesi, Veli köy Mahallesi, Bağlık mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallelerinden oluşmaktadır.

 

ÇERKEZKÖY EKONOMİSİ

Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

 

ÇERKEZKÖY ARSA FİYATLARI

Çerkezköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.650  TL –  39.000 TL arasında değişmektedir.

 

ÇERKEZKÖY TARLA FİYATLARI

Çerkezköy tarla  fiyatları (m²) 300 TL –  2.000 TL arasında değişmektedir.

 

FEVZİPAŞA ARSA FİYATLARI

Fevzi Paşa arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 13.500 TL – 39.000 TL arasında değişmektedir.

 

GAZİMUSTAFAKEMAL PAŞA ARSA FİYATLARI

Gazi Mustafa Kemal Paşa arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 12.000 TL – 17.000 TL arasında değişmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Paşa tarla fiyatları (m²) 600 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.

 

GAZİOSMANPAŞA ARSA FİYATLARI

Gazi Osman Paşa arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.800 TL – 19.500 TL arasında değişmektedir. Gazi Osman Paşa tarla fiyatları (m²) 300 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.

 

İSTASYON ARSA FİYATLARI

İstasyon arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.660 TL – 35.000 TL arasında değişmektedir. İstasyon tarla fiyatları (m²) 600 TL –  900 TL arasında değişmektedir.

 

KIZILPINAR ARSA FİYATLARI

Kızılpınar arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.650 TL – 18.000 TL arasında değişmektedir. Kızılpınar tarla fiyatları (m²) 300 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

VELİKÖY ARSA FİYATLARI

Veliköy arsa fiyatları (imarlı ört. m²) 2.000 TL – 15.600 TL arasında değişmektedir. Veliköy tarla fiyatları (m²) 500 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.

 


 

Çerkezköy’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Çerkezköy’den arsa almak ya da Çerkezköy’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Çerkezköy arsa fiyatlarını ve Çerkezköy tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!