tekirdağ muratlı arsa fiyatları

Muratlı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Muratlı arsa fiyatlarını ve Muratlı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

TEKİRDAĞ MURATLI HAKKINDA

Muratlı, Tekirdağ iline bağlı, merkeze 23 km uzaklıkta bir ilçesidir. Doğusunda Çorlu ilçesi, güneyinde Tekirdağ ve kuzeyinde Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesi bulunur.

Yüzölçümü 427 km2’dir. İlçede yüksek dağlar ve vadiler yoktur. İlçe toprakları genellikle geniş tabanlı ve bereketli düz alanlardan (ovalardan) oluşur. Bazı kesimler engebeli olmakla birlikte bunların yükseklikleri çok azdır.

Muratlı ilçesi, İstanbul’a yakınlığı, Tekirdağ limanına yakın bulunması, D-100 Karayoluna yakın olması ve İstanbul – Edirne – Avrupa demiryolunun Muratlı ilçesinden geçmesi nedeniyle sanayi kuruluşları için tercih edilen bir bölge olmuştur.

Muratlı’yı ilginç kılan özelliklerden biri, ilçenin tam ortasından demir yolu geçmesidir. Türkiye de ortasından demir yolu geçen üç ilçeden biri Muratlı olup, diğerleri ise Polatlı, Ankara – Nusaybin, Mardin’dir.

Muratlı merkezinin çok eski zamanlardan beri meskûn bir yer olduğu İnanlı Tarım İşletmesi (Eski adıyla İnanlı inekhanesi ve aygır deposu) yakınında bulunan ve Zindan Üstü (Şimdiki Sarı Bayır) adı verilen yerde şehir kalıntılarının temellerinden çıkan küp ve bakır parçalarından anlaşılmaktadır. Muratlı Bağlar mevkiinin de eski yerleşim yeri olduğu bilinmektedir.

Ergene Nehri’nin kirliliği, Muratlı ilçesinin de en önemli sorunları arasında yer almaktadır. Ayrıca ulaşımda bir geçiş noktası olan, tarım ve sanayi üretiminde önemli bir merkez olan Muratlı’nın sosyo-kültürel altyapısının geliştirilmesi elzemdir.

MURATLI EKONOMİSİ

Muratlı Ekonomisi verimli arazileri ile bölgedeki en köklü tarım ve hayvancılık üretimine ev sahipliği yapmış stratejik bir yerleşim yeridir. Son dönemde faal hale gelen Tekirdağ Limanı ile birlikte Muratlı’nın lojistik değeri daha da artmıştır.
Muratlı tarım, sanayi ve lojistik konusunda merkez olma rolünü üstlenmiştir. Bu merkezin geliştirilmesi ilçenin kalkınmasına önemli bir katkı sağlayacaktır.

 

MURATLI ARSA FİYATLARI

Muratlı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  450 TL – 17.600 TL arasında değişmektedir.

 

MURATLI TARLA FİYATLARI

Muratlı tarla fiyatları (m²) 130 TL – 2.700 TL arasında değişmektedir.

ARZULU TARLA FİYATLARI

Arzulu tarla fiyatları (m²) 350 TL – 1.650 TL arasında değişmektedir.

 

AŞAĞISEVİNDİKLİ ARSA FİYATLARI

Aşağısevindikli arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.600 TL – 5.800 TL arasında değişmektedir Aşağısevindikli tarla fiyatları (m²)  250 TL – 1.400 TL arasında değişmektedir.

BALABANLI ARSA FİYATLARI

Balabanlı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.100 TL – 8.200 TL arasında değişmektedir. Balabanlı tarla fiyatları (m²) 140 TL – 900 TL arasında değişmektedir.

 

BALLI HOCA ARSA FİYATLARI

Ballı Hoca arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.500 TL – 3.250 TL arasında değişmektedir. Ballı Hoca tarla fiyatları (m²) 200 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

İNANLI TARLA FİYATLARI

İnanlı tarla fiyatları (m²) 200 TL – 2.700 TL arasında değişmektedir.

 

KAZIMDİRİK ARSA FİYATLARI

Kazımdirik arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  2.850 TL – 7.900 TL arasında Kazımdirik tarla fiyatları (m²) 240 TL – 750 TL arasında değişmektedir.

 

MURADİYE ARSA FİYATLARI

Muradiye arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.450 TL – 17.600 TL arasında değişmektedir. Muradiye tarla fiyatları (m²) 160 TL – 900 TL arasında değişmektedir.

 

YUKARI SEVİNDİKLİ ARSA FİYATLARI

Yukarı Sevindikli arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  450 TL – 2.300 TL arasında değişmektedir. Yukarı Sevindikli tarla fiyatları (m²) 130 TL – 400 TL arasında değişmektedir.


Muratlı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Muratlı’dan arsa almak ya da Muratlı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Muratlı arsa fiyatlarını ve Muratlı tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!