Çorlu Yenice Arsa Fiyatları

Yenice arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Yenice arsa fiyatlarını ve yenice tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

YENİCE HAKKINDA

Yenice, Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesine bağlı bir mahalledir. Çorlu’nun Marmara Denizi kıyısında kurulu beldesi Yenice Tekirdağ merkezine 18 Km. Çorlu merkezine 19 Km. mesafededir. Kıyı bandı boyunca ve gerisindeki yerleşimlerin pek çoğu yazlıkçıların sahifeye olarak kullandıkları evlerden oluşmaktadır. Yenice Tekirdağ’ı Çorlu’ya ve İstanbul’a bağlayan D110 Karayolu üzerinde yer alan şirin bir sahil kasabasıdır.

Kasabanın yüzölçümü 8000HA’dır. 2,5 Km. Sahil şeridi vardır. Kasabada 1 adet plaj, 1 adet ilköğretim okulu, 2 adet camii, 1 adet sağlık ocağı mevcuttur. 2017 yılı nüfusu 1.425 kişidir.Kasaba sınırları içerisinde Trakya Birlik Entegre Tesisleri yer almaktadır. Ayrıca 1400m3 / Gün kapasiteli biyolojik atık su arıtma tesisi ile 5 adet yeraltı su sondaj kuyusu bulunmaktadır.

6360 sayılı kanunla Tekirdağ ili Büyükşehir statüsüne getirildiği için tüm belde belediyeleri kaldırılıp bağlı oldukları ilçeye mahalle olarak bağlanmışlardır. Bu sebeple daha önce Belde olan Yenice, Çorlu’nun bir mahallesi haline gelmiştir.

YENİCE EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

YENİCE ARSA FİYATLARI

Yenice arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 400 TL – 15.000 TL arasında değişmektedir.

YENİCE TARLA FİYATLARI

Yenice tarla fiyatları (m²) 190 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Çorlu Yenice’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Çorlu Yenice’den arsa almak ya da Çorlu Yenice’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!