Yeşiltepe Arsa Fiyatları

Didim Yeşiltepe arsa fiyatları birçok kritere göre değişmektedir. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Yeşiltepe’de ortalama arsa fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Yeşiltepe Hakkında

Didim ilçe merkezine 17 Km,  Bodrum’a 90 Km mesafede, Bafa gölüne ve Milas – Bodrum karayoluna çok yakın bir konumdadır. 

 

Yeşiltepe Ekonomisi

İlçe ekonomisi öncelikle turizme ve ikincil olarak tarıma dayalıdır. Geçmişte tarla ürünlerinden tütün birinci sırada iken tütün üretimine getirilen sınırlamalardan sonra halk tütün yetiştirmeyi bırakmıştır. Günümüzde buğday ve pamuk birinci sırada yer almaktadır. Hayvancılık tüketim ihtiyacını karşılayacak kadar olup, özellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliği önde gelmektedir. 

 

Yeşiltepe’de Arsalar

1980 konutluk bir alana sahiptir. Kooperatif arsaları ortalama 700 m² olup %15 imar izni verilmiştir. Geniş düzlük bir alana sahip Akyeniköy beldesine bağlı olan, yapılaşma ve altyapı hizmetleri yeni başlayan bir bölgedir.  Elektrik direkleri dikilmiş, su deposu ve su pompaları yapılmış, bütün yollara su boruları döşenmiştir. Sitenin su ve elektrik sorunu bulunmamaktadır. Plan, proje ve inşaat ruhsatı alınmıştır. İsteyen inşaatını kendisi yapabilir veya bir başkasına yaptırabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur.

Yeşiltepe Kooperatifinde yeterli miktarda sosyal tesisler, pazar yerleri, çocuk oyun park ve bahçeleri, spor tesisleri, cami, eğitim alanları, ticaret merkezleri ve rekreasyon alanları gibi ortak kullanıma mahsus yerler ayrılmıştır. 

 

Yeşiltepe Arsa Fiyatları

Yeşiltepe Arsa Fiyatları

Didim Yeşiltepe

 

Didim Akyeniköy Yeşiltepe arsa fiyatları ( imarlı ort. m²) 150 TL – 250 TL arasında değişmektedir. 

 


 

Aydın Didim Akyeniköy Yeşiltepe’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Didim Akyeniköy’den arsa almak ya da Akyeniköy’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!