Çandarlı Arsa Fiyatları

Özlem Kooperatifi Arsa Fiyatları

Özlem Kooperatifi arsa fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Özlem yapı kooperatifinin tamamına elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapılar yapılmış olup yarım parsellerin olduğu bölgede uzun süredir kullanılmadığı için kullanılmaz hale gelmiş durumdadır ve yeniden yapılması gerekmektedir.  Buradaki arsalar imarlı olup 2,5 kat dubleks yazlık yapılabilir fakat bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkıyla 3,5 kat tribleks yazlık yapabilme avantajına sahiptir. Özlem yapı kooperatifinde 120’nin üzerinde ada ve 3.000’in üzerinde konut alanına sahiptir.

Özlem Kooperatifinin denizden ilk tepenin ön cephesi tamamen Çandarlı ve deniz manzarasını görmektedir. Özlem sitesinde ilk tepenin arka tarafı ve çukur bölgesi denizi görmediği için en ön cepheye göre fiyatları daha uygundur.  Ayrıca yarım parsel diye nitelenen sitenin en üstündeki arsalar ise iki ortak tapudan oluşup her hisse ayrı kişiye aittir.

İstanbul – Çandarlı arasındaki mesafe 443 Km. Bu mesafe özel araçla 5 saat 30 dakikada kat ediliyor. Çandarlı Ankara’ya 666 Km. (8 saat), Bursa’ya 301 km (4 saat), Çanakkale’ye 218 km (3 saat 30 dk), Ayvalık’a 60 km (1 saat), Dikili’ye 20 km (30 dk), Bergama’ya ise 35 km (40 dk) uzaklıktadır.

Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

 

Özlem Kooperatifi Arsa Fiyatları

Özlem Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Özlem Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

 

Özlem Kooperatifi imarlı arsa m² fiyatları 150 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 


 

Çandarlı Özlem Kooperatifinde bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Dikili Çandarlı Özlem Kooperatifinden arsa almak ya da Özlem Yapı Kooperatifinden arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!