Marmaraereğlisi Arsa Fiyatları

Marmaraereğlisi arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Marmaraereğlisi  arsa fiyatlarını ve Marmaraereğlisi tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

MARMARAEREĞLİSİ HAKKINDA

Tarihi Bizans’a dayanan ilçenin eski adı Perinthos’tur ve MÖ 600 yılında Samoslu kolonistler tarafından kurulmuştur. Üç tarafı denizle kaplı bir yarımada şeklindeki ilçe uzun bir kıyı şeridine (32 km) sahiptir. Kapsamlı bir ticaret, gelişmiş bir ekonomi için büyük önem taşıyan iki önemli doğal limanı ve 3 iskelesi vardır.

Marmaraereğlisi ilçesi konumu açısından İstanbul iline 90 km., Tekirdağ iline 38km. Uzaklıkta olup, İstanbul iline 11 km. olmak üzere toplam 32 km. uzunluğunda sahil şeridi ve plaj niteliğindeki kumsal kıyı yapısı, kısmen de yar niteliğinde sahil yükseltileri mevcuttur.

Marmaraereğlisi ilçesinin Çeşmeli, Marmaraereğlisi, Sultanköy, Türkmenli, Yakuplu ve Yeniçiftlik olmak üzere 6 mahallesi bulunmaktadır. Buradaki arsaların çoğu kat irtifaklı arsalardır.

 

MARMARAEREĞLİSİ EKONOMİSİ

Yüzölçümü 182 kilometrekare olan ilçenin arazisi genelde tarıma elverişli topraklardan oluşur. Önemli geçim kaynakları balıkçılık, sanayi, tarım ve hayvancılıktır. 

MARMARAEREĞLİSİ ARSA FİYATLARI

Marmaraereğlisi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 900 TL – 30.000 TL arasında değişmektedir.

MARMARAEREĞLİSİ TARLA FİYATLARI

Marmaraereğlisi tarla fiyatları (m²) 250 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir.

 

Çeşmeli Arsa Fiyatları

Çeşmeli arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 900 TL – 1.800 TL arasında değişmektedir. Çeşmeli tarla fiyatları (m²)  ise 300 TL – 1.300 TL arasında değişmektedir.

 

Sultanköy Arsa Fiyatları

Sultanköy’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.300 TL – 30.000 TL arasında değişmektedir. Sultanköy’de tarla fiyatları (m²)  400 TL – 1.100 TL arasında değişmektedir.

Türkmenli Arsa Fiyatları

Türkmenli’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.100 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir. Türkmenli’de tarla fiyatları (m²) 300 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir. 

Yakuplu Arsa Fiyatları

Yakuplu Mahallesinde arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 2.500 TL – 8.800 TL arasında değişmektedir. Yakuplu Mahallesinde tarla fiyatları (m²) 400 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir.

Yeniçiftlik Arsa Fiyatları

Yeniçiftlik’te arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.200 TL– 12.700 TL arasında değişmektedir.  Yeniçiftlik’te tarla fiyatları (m²) 250 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Marmaraereğlisi’nde bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Marmaraereğlisi’nden arsa almak ya da Marmaraereğlisi’nden arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!